Markalarımız

U.S. Polo Assn.


U.S. POLO ASSN.

1890 yılında Amerika'da kurulan U.S.P.A., Polo sporunun Amerika ve Kanada'daki resmi idari birimidir. Misyonu; dünya üzerindeki polo sporu tutkunlarını bir araya getirmek, bu spora sadık, samimi oyuncular oluşturarak U.S.P.A. lisansörlerini bir takım olarak birleştirmektir. Yüzyılı aşkın süredir, kendini polo sporuna adamış oyuncular ve sporun heyecanını yaşamak isteyen seyirciler U.S. Polo Assn. sayesinde bir araya geliyor ve güç birliği yapıyor. Amerika'da zengin ve soyluların oynadığı polo sporundan doğan marka, bugün hala bu sporla anımsanıyor.

Polo: Kralların oyunu

Safkan atlar üzerindeki tutkulu oyuncular... Nefes kesen muhteşem maçlar... Kendi geleneği içinde renkli, zengin ve zarif bir oyun... İnsanın hızını, gücünü, yeteneğini, cesaretini ve dayanıklılığını öven müthiş bir spor...

Polo, 1869'da İngiltere'de oynanmaya başladı. James Gordon Bennet 1876'da bu sporu New York'a taşıdı. Günümüzde Amerika'da 300 kadar Polo kulübü ve 3000'den fazla Polo oyuncusu bulunuyor. Dünyanın dört bir yanından polo sporcuları değişik sezonlarda bir araya gelerek centilmence yarışıyorlar.

Yıl 1997; ve U.S. Polo Assn. Aydınlı Grup'la Türkiye'de!

U.S. Polo Assn. markası, Aydınlı Grup bünyesine 1997 yılında katıldı. Aydınlı Grup'un ana lisans anlaşması ile sahip olduğu bir Amerikan markası olan U.S. Polo Assn.'ın her yaş ve kesimden erkekler, kadın ve çocuklar için hazırladığı birbirinden şık ve çarpıcı koleksiyonları bulunuyor. U.S. Polo Assn.'nin polo sporundan ilham alarak oluşturduğu koleksiyonunda harekete özgürlük tanıyan ve aynı zamanda daima centilmen ve şık görünen bir tarzın hakimiyeti açıkça seziliyor.

U.S. Polo Assn., kadın-erkek-çocuk hazır giyim ve iç giyim, aksesuar, ayakkabı vb. ürünlerine ek olarak; ev tekstili, promosyon grubu, deniz ürünleri v.b. koleksiyonları da Aydınlı Grup lisans yönetimindedir. U.S. Polo Assn., Türkiye’de 242, Rusya, Ukrayna, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere yurt dışında 45 ülkede 256, toplamda 498 mağazaya sahiptir.

U.S. Polo Assn. resmi web sitesi : tr.uspoloassn.com