Satış Kanalları

Politikamız

POLİTİKAMIZ

Aydınlı Grup'un, Türkiye'de bayilerine ait Marka Mağazalar da dahil olmak üzere, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Konya, Adana ve Antalya gibi büyük metropollerde alışveriş merkezleri ve en işlek caddelerde mağazaları bulunuyor. Tüm bu mağazaların yanı sıra Aydınlı Grup; Çorlu, Van, Erzurum, Kocaeli, Samsun, Sakarya, Balıkesir, Eskişehir, Denizli ve daha pek çok şehirde en az bir mağaza/corner satış noktasıyla Türkiye'nin her köşesine büyük bir özenle hazırladığı ürünlerini ulaştırıyor.

Grubun kendi yatırımı olan Pierre Cardin, Cacharel, U.S. Polo Assn. marka mağazalarının yanısıra Aydınlı Mağazaları ile İstanbul ve Gaziantep'deki çok katlımağazaları da Aydınlı markalarının satışının yapıldığı noktaların başında geliyor.

Yurtdışında da CIS ülkeleri, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Afrika'da bulunan St. Petersburg, Moskova, Bakü, Astana, Kiev, Sofya, , Budapeşte, Tiran, Mostar, Saraybosna, Zagreb, Aşkabat, Lefkoşa, Beyrut, Bükreş, Tahran, Kahire, İskenderiye, Trablus, Cezayir, Abu Dabi ve Kazablanka gibi büyük şehirlerin en büyük alışveriş merkezleri ve alışverişin en yoğun olduğu caddelerinde markalarını tüketicisiyle buluşturuyor.