Görüntülenemedi

Web sitemizi ziyaret edebilmeniz için daha güncel bir browser sürümü kullanmanızı tavsiye ederiz.


 • Jean Bousquet tarafından 1962'de kurulan Cacharel, 1960’lı yılların ortalarında başlayan önlenemez yükselişiyle hem tasarımları hem de moda dünyasına getirdiği büyük yeniliklerle modada devrimini başlattı.

  Bousquet, Elle dergisinin kapağını süsleyen ünlü krepon bluzunu tasarladıktan 5 yıl sonra İhracat Oscar’ını kazandı. Bu büyük ödülden sonra Cacharel tüm dünyadaki mağazaların vitrinlerine taşındı. Bugün tüm dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının bir sembolü olarak kabul edilmektedir.

  Cacharel, teknolojideki uzmanlığının yanında entegre üretim tesisleri ve dünyanın en kaliteli alışveriş merkezleri ve caddelerindeki satış noktaları ile uluslararası arenada güçlü ve seçkin bir markadır.

  Yıl 1995; Cacharel ve Aydınlı Grup'un yolları kesişiyor

  Cacharel 1995 yılında bünyesine katıldığı ve 24 yıldır başarıyla süren Aydınlı Grup lisansörlüğü ile 17 ülkede faaliyetlerini yürütmektedir.

  Aydınlı Grup Türkiye, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Kosova, Özbekistan, Romanya ve Lübnan’da ise erkek hazır giyim alanında marka haklarının sahibidir.

  Aydınlı Grup ile bugün Türkiye genelinde 20, yurtdışında 38 mağazasıyla Cacharel koleksiyonları moda tutkunlarına sunuluyor.

  Cacharel Resmi Web Sitesi : www.cacharel.com.tr